Reklama

Czytelnik ostrzega - ślisko na S17

Kierowcy zwolnijcie, na drodze ekspresowej panują kiepskie warunki do jazdy

W powiecie ryckim dziś poprószył pierwszy śnieg. Na drogach zrobiło się niebezpiecznie. Czytelnik Krzysztof wysłał nam zdjęcia z trasy s17 między Garwolinem a Rykami. - Ślisko jak diabli. Kierowcy jadą z prędkością 60/70. Tylko tyle można jechać, by było bezpiecznie - pisze Krzysztof. A odśnieżarek na trasie brak... Czyżby zima znowu zaskoczyła drogowców?

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości