Kierowcy zwolnijcie, na drodze ekspresowej panują kiepskie warunki do jazdy
W powiecie ryckim dziś poprószył pierwszy śnieg. Na drogach zrobiło się niebezpiecznie. Czytelnik Krzysztof wysłał nam zdjęcia z trasy s17 między Garwolinem a Rykami. - Ślisko jak diabli. Kierowcy jadą z prędkością 60/70. Tylko tyle można jechać, by było bezpiecznie - pisze Krzysztof. A odśnieżarek na trasie brak... Czyżby zima znowu zaskoczyła drogowców?

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze