Reklama

Dęblin. II Powiatowy Piknik Pszczelarski już w ten weekend

15

Stadion miejski w Dęblinie godz: 11:00

Do wygrania w loterii będzie voucher do SPA, rower i mikrofalówka.

Już w najbliższą niedzielę (15 września) zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu na II Powiatowy Piknik Pszczelarski. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim w Dęblinie. Start o godzinie 11:00. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, m.in. konkursy i zabawy dla dzieci i rodziców, wykład pszczelarski, występy wokalistów, tancerzy i zespołów kabaretowo-wokalnych. O 18:30 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem "Vers". Ponadto odbędzie się loteria fantowa i pokaz makijażu. Ponad to stoiska handlowe z produktami pszczelimi oraz rękodziełem. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Reklama

 

 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-10 16:50:26

    gdzie można zapisać się na rajd

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości