Reklama

Dęblin: Maluchy z SP nr 5 świętowały Dzień Przedszkolaka

Jestem sobie przedszkolaczek – jestem ważny, dużo znaczę! - pod tym hasłem odbyło się święto przedszkolaków

Dzień Przedszkolaka w SP nr 5 miał miejsce 20 września. Klasa 0 "a"z wychowawczynią Sylwią Gromuł i Barbarą Kurek przygotowały krótki występ. Na przedstawienie zaprosili dyrektor Joannę Pardo i wicedyrektor: Barbarę Stasiak i Martę Pataj oraz uczniów z klasy 3 "a". Maluchy zaśpiewały Hymn Przedszkolaka i recytowały wierszyk o tym, jak radzić sobie ze strachem. Przedszkolaki złożyły też przysięgę, w której zobowiązały się, że będą dla siebie dobrymi kolegami. Najmłodsi otrzymali słodkie lizaki, medale "Super Przedszkolaka" i nowe zabawki do sali.

.
 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości