Jestem sobie przedszkolaczek – jestem ważny, dużo znaczę! - pod tym hasłem odbyło się święto przedszkolaków
Dzień Przedszkolaka w SP nr 5 miał miejsce 20 września. Klasa 0 "a"z wychowawczynią Sylwią Gromuł i Barbarą Kurek przygotowały krótki występ. Na przedstawienie zaprosili dyrektor Joannę Pardo i wicedyrektor: Barbarę Stasiak i Martę Pataj oraz uczniów z klasy 3 "a". Maluchy zaśpiewały Hymn Przedszkolaka i recytowały wierszyk o tym, jak radzić sobie ze strachem. Przedszkolaki złożyły też przysięgę, w której zobowiązały się, że będą dla siebie dobrymi kolegami. Najmłodsi otrzymali słodkie lizaki, medale "Super Przedszkolaka" i nowe zabawki do sali.
.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze