Reklama

Dęblin. Pierwszoklasiści ślubowali

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Dęblinie miało miejsce uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. 

Przy obecności społeczności szkolnej klas- 0-III oraz licznie przybyłych rodziców 29 uczniów klas pierwszych złożyło przy sztandarze szkoły  przysięgę, a następnie zostali pasowani na ucznia przez dyrektora szkoły Panią Bożenę Nowak. Przypięta tarcza szkolna była dowodem uzyskania miana ucznia szkoły. Uczniowie kl.1a z wychowawczynią Anną Wojczakowską – Bondel i uczniowie  klasy 1b z wychowawczynią Mirosławą Pająk przygotowali część artystyczną. Wesołym wierszem i piosenkami o szkole uświetnili uroczystość. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom ufundowany przez Szkolną Radę Rodziców oraz kolorowe teczki i zakładki do książek, które zakupili rodzice. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-10-28 20:55:29

    Mają dzieci szczęście, ogromne szczęście, że na te dwie Panie trafiły, a nie na takie inne dwie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gośćjo - niezalogowany 2019-10-29 10:10:00

    Co wy teraz dzieci wiecie o nauce,kiedys to byly wymagania a teraz to mocie taki luz jak ja gacie luzne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości