Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 z grupy "Misie" 5- 6 latków zaprezentowały przedstawienie, które opowiadało o narodzinach Jezusa
Maluchy do występu przygotowały wychowawczynie Weronika Jurkowska i Monika Kowalczyk. - Przed wstępem głównym trenowaliśmy około miesiąca. Dzieci chętnie pracowały i świetnie sobie poradziły - mówią panie. Przestawienie było przeplatane słowem i piosenką. Dzieci wystąpiły m.in. przed swoimi rodzicami, młodszymi koleżankami i kolegami oraz lokalnymi władzami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze