Reklama

Dęblin: Uszkodzili słup. Mieszkańcy nie mieli prądu

W środę (25 września) doszło do kolizji na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i ul. 1 Maja

- 58- letnia mieszkanka Dęblina jadąca Oplem nie ustąpiła pierwszeństwa samochodowi ciężarowemu marki Volvo, którym kierował 45 - letni mieszkaniec Sosnowca - informuje rzecznik ryckiej policji asp. Robert Wąsik. W wyniku czego kobieta prowadząca Opla uderzyła w osobowego Peugeota i wjechała w pobliskie ogrodzenie. - Podczas kolizji został uszkodzony również słup elektryczny - dodaje rzecznik. Przez to mieszkańcy pobliskich ulic byli odcięci od prądu na kilka godzin, Nie działała też sygnalizacja świetlna i policjanci ręcznie kierowali ruchem. 58 - latka została ukarana mandatem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-09-27 14:09:39

    Brak mi słów w tym temacie ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-10-13 06:58:38

    Nie jest to prawda ... energii elektrycznej w okolicy warszawska nie było od wczesnych godzin rannych w wyniku czego nie działały światła ... I kolizja była następstwem braku sygnalizacji ... po co wprowadzać w błąd czytelników...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-10-13 06:59:13

    Nie jest to prawda ... energii elektrycznej w okolicy warszawska nie było od wczesnych godzin rannych w wyniku czego nie działały światła ... I kolizja była następstwem braku sygnalizacji ... po co wprowadzać w błąd czytelników...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości