Harcerze zapraszają 26 października 2019 roku z okazji piętnastolecia działalności 1 Dęblińskiej Drużyny Harcerzy "Parasol", wszystkich Mieszkańców miasta Dęblin oraz wszystkie rodziny wraz z dziećmi do wzięcia udziału w rodzinno-harcerskiej grze miejskiej po terenie miasta.
Wstęp jest bezpłatny, potrzebujemy jedynie Waszej chęci i wesołego nastawienia w sobotnie popołudnie :)
Po grze odbędzie się msza w intencji harcerzy (godz. 16:00) oraz krótka prezentacja ich 15-to letniej historii (godz. 17:00 w kościele pw. św Piusa V).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze