Reklama

Dodge i skoda zderzyły się na zakręcie [AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło dziś (2 maja) przed godz. 13 w Swatach

Dodge jechał w stronę Stężycy. Na zakręcie zderzył się z jadąca z naprzeciwka skodą. Prawdopodobną przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do panujących warunków. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Droga była zablokowana. Przyczyny kolizji ustalają policjanci. Osoba podróżująca skodą wymagała pomocy lekarzy.

- Ten zakręt jest bardzo niebezpieczny - zauważa świadek zdarzenia. - Wczoraj jeden samochód wypadł z zakrętu prosto w pole - dodaje.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności.

 

AKTUALIZACJA

Reklama

Skodą w kierunku Ryk jechał 28-letni mieszkaniec gminy Stężyca. - Kierowca skody z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z dodgem - informuje asp. Radosław Żmuda, rzecznik prasowy ryckiej policji. Prawdopodobną przyczyną zderzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Zakręt w tym miejscu jest ostry, a znaki ograniczają jazdę do 30 km/h. 

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Kierowca skody został przewieziony do szpitala. Nic nie stało się natomiast 45-letniemu kierowcy dodga z gminy Krzywda. Droga do czasu uprzątnięcia rozbitych samochodów była zablokowana. - Trwają czynności wyjaśniające okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia - informuje rzecznik policji. Kierujący samochodami byli trzeźwi. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości