Reklama

Drzewo zagrażało kierowcom. Konieczna była interwencja strażaków (ZDJĘCIA)

Tuż przed godziną 17-tą, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Leopoldowie zostali zadysponowani na ulicę Spokojną. Okazało się, że przy drodze powiatowej między Leopoldowem a Oszczywilkiem, na brzegu lasu jedno z drzew stwarza zagrożenie, dla przejeżdżających tamtędy kierowców. Duże, ale spróchniałe i przegniłe drzewo złamało się. Nie opadło całkiem na ziemię, ale zawisło na innym drzewie. W każdej chwili mogło upaść na jezdnię. Gdyby w tym momencie przejeżdżał samochód, mogłoby dojść do groźnej sytuacji. Zastęp strażaków wyposażonych w piły spalinowe, szybko opanował sytuację. Drzewo zostało pocięte na mniejsze kawałki i złożone w bezpiecznym miejscu. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości