Od teraz mieszkańcy powiatu ryckiego mogą zgłaszać się ze swoim sprawami do posła Leszka Kowalczyka w nowo otwartym biurze przy ulicy Karola Wojtyły w Rykach
Od objęcia mandatu posła mówił, że ważny jest dla niego kontakt z mieszkańcami. Teraz jeszcze bardziej ma to podkreślić otwarcie biura poselskiego. Uroczyste przecięcie wstęgi miało miejsce w poniedziałek. - Od zaprzysiężenia zgłaszali się do mnie mieszkańcy z problemami. Gdy nie było biura, to zdarzało się, że przyjmowałem kogoś w swoim domu, urzędzie, czy nawet w firmie żony - wspomina Leszek Kowalczyk. Posłem został pod koniec listopada.
Lokal przy ulicy Karola Wojtyły 25 nie po raz pierwszy gości posła. Przez 9 lat swoją siedzibę miał tu Jarosław Żaczek. Biuro jest cały czas w trakcje tworzenia. Wiadomo, że samego posła najłatwiej będzie w nim spotkać w poniedziałki. - To tak zwany dzień poselski, kiedy praktycznie nie ma posiedzeń Sejmu. Chcę też działać w terenie organizując konferencje, szkolenia - zapowiada poseł z Ryk. Dlatego na spotkanie najlepiej umawiać się telefonicznie pod numerem 724 097 272 lub 739 690 901. Biuro będzie czynne również w pozostałe dni tygodnia. Nie ma jeszcze ustalonych godzin pracy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze