Reklama

Nowy radny w Radzie Miasta Dęblin. Ślubowanie złożył Dariusz Pawlak

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Dęblin ślubowanie na sztandar złożył Dariusz Pawlak. Od tego momentu oficjalnie objął mandat i dołączył do grona radnych reprezentujących mieszkańców Dęblina.

Zaprzysiężenie nowego radnego w Dęblinie

Ślubowanie nowego radnego odbyło się podczas sesji Rady Miasta Dęblin. Zgodnie z procedurą, objęcie mandatu zostało potwierdzone złożeniem przysięgi na sztandar miasta.

Obowiązki radnego i praca dla mieszkańców

Mandat radnego to nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie do pracy na rzecz lokalnej wspólnoty. Nowy radny Dariusz Pawlak będzie uczestniczył w podejmowaniu decyzji ważnych dla rozwoju Dęblina oraz reprezentował interesy mieszkańców.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości