Reklama

DTS-DRIVEARTowy trening sportowy

18/11/2019 14:32
23

Ułęż godz: 10:00

Zapraszamy do udziału w kolejnej serii jesienno zimowych wydarzeń pod hasłem:
DTS - DRIVEARTowy Trening Sportowy.

Gdzie tym razem ? - Moto Park Ułęż
Kiedy ? - 23 listopad 2019 , sobota
O której ? - 9 otwaracie bramy a jazdy w godzinach 10-15

Dla kogo ? - dla WSZYSTKICH chętnych chcących poprawić swoje umiejętności jazdy sportowej lub dynamicznej.

Czy kierowcy z licencjami PZM mogą brać udział ? - Zdecydowanie TAK, DTSy są organizowane przez automobilkluby i są wizowane przez Okręgową Komisję Sportów Samochodowych PZM w Lublinie, a nad przebiegiem treningu czuwają i służą radą trenerzy i instruktorzy sportu samochodowego PZM.

Za ile ? - Na DTS-y wpisowe wynosi 350zł , płatne przelewem na konto klubu lub gotówką na miejscu.

Jak się zapisać ? - Wysłać w wiadomości prywatnej na fp DRIVEARTu swoje imię i nazwisko oraz markę pojazdu w odpowiedzi dostaniesz m.in informację o nr konta do opłacenia wpisowego.

Do kiedy można się zapisać? - do północy w czwartek 21 listopada 2019 lub na miejscu jeśli będą wolne miejsca, przy czym pierwszeństwo mają osoby wcześniej zgłoszone z opłaconym wpisowym.

Czy można dołączyć w trakcie treningu ? - Tak, można dołączyć o ile będą dostępne miejsca ;)

Minimalna ilość uczestników - DTS może zostać odwołany w przypadku mniejszej ilości zgłoszeń niż 10 uczestników.

Czy kaski są obowiązkowe ? - TAK, jazda w kaskach jest obowiązkowa. W przypadku braku własnego jest możliwość wypożyczenia u organizatora.

Zapraszamy do wcześniejszego przybycia celem rejestracji uczestnictwa - harmonogram dostępny w informacjach o wydarzeniu.

Jeśli potrzeba więcej szczegółów prosimy o kontakt ;)

Do zobaczenia!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości