Trwa remont budynku dworca PKS przy ul. Warszawskiej w Rykach
Od lat budynek był niechlubną wizytówką Ryk. Usytuowany w centrum miasta przy najruchliwszej ulicy (droga krajowa) swoim wyglądem "straszył" przejeżdżających przez Ryki. Zapowiedzi remontu pojawiały się od lat. Jeszcze w czasach, kiedy nieruchomość należała do PKS Puławy. Skończyło się na planach, a budynek popadał w coraz większą ruinę.
Na remont nie można było się doczekać również po odkupieniu nieruchomości przez gminę i utworzeniu spółki PKS Ryki. Kolejny prezes Ryszard Nowak postanowił w końcu zainwestować w nowy wizerunek Przedsiębiorstwa. Ruszyła gruntowna modernizacja obiektu. - To był XVIII wiek - mówi półżartem - półserio prezes Nowak. Wymienione już zostały okna i drzwi. Budynek zmieni swoje oblicze nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Część pomieszczeń już zyskała współczesny wygląd. Poprawią się warunki nie tylko dla podróżnych, ale również dla pracowników PKS.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To nie jest remont tylko reanimacja przypudrowanego dla lepszego wyglądu trupa. Powinno się tą budę zrównać z ziemią i od podstaw coś postawić, co by przypominało wyglądem dworzec z prawdziwego zdarzenia.
W pełni zgadzam się z przedmówcą, pamiętam jak dworzec był sklepem
Dzien dobry, Troche mi smutno, a troche zle. Moi drodzy Panstwo jeszcze raz zadam retoryczne pytanie Jak to jest, ze bp tour, trans bus i inni lataja pelnymi skladami, a pks Ryki jest pusty? Sam sobie odpowiem. Powinno sie zezlomowac jelcze i zakupic ze 3-4 mercedesy urbino badz jakies inne miejskie uzywki. Nalezy stworzyc siec tras 3-4 lini gminnych. Nalezalo by jedna linie skomunikowac. Z rozkladem pkp w Rykach i Deblinie, oraz kolejne z godzinami pracy w zakladach jak jeszcze w Rykach takie sa. Poza tym budynek rownamy z ziemia i powiekszamy park. Robimy dworzec rotacyjny jak w Gliwicach czyli parking dla autobusow i 3 wiaty najlepiej jak w Rzeszowie podgrzewane
To nie jest remont tylko reanimacja przypudrowanego dla lepszego wyglądu trupa. Powinno się tą budę zrównać z ziemią i od podstaw coś postawić, co by przypominało wyglądem dworzec z prawdziwego zdarzenia.
W pełni zgadzam się z przedmówcą, pamiętam jak dworzec był sklepem
Dzien dobry, Troche mi smutno, a troche zle. Moi drodzy Panstwo jeszcze raz zadam retoryczne pytanie Jak to jest, ze bp tour, trans bus i inni lataja pelnymi skladami, a pks Ryki jest pusty? Sam sobie odpowiem. Powinno sie zezlomowac jelcze i zakupic ze 3-4 mercedesy urbino badz jakies inne miejskie uzywki. Nalezy stworzyc siec tras 3-4 lini gminnych. Nalezalo by jedna linie skomunikowac. Z rozkladem pkp w Rykach i Deblinie, oraz kolejne z godzinami pracy w zakladach jak jeszcze w Rykach takie sa. Poza tym budynek rownamy z ziemia i powiekszamy park. Robimy dworzec rotacyjny jak w Gliwicach czyli parking dla autobusow i 3 wiaty najlepiej jak w Rzeszowie podgrzewane