Reklama

Farba "zlazła" po kilku dniach

30/03/2017 15:51
Od pięciu miesięcy władze Dęblina i wykonawca nie może uporać się z błahym problemem. W listopadzie Czytelnik "Twojego Głosu" alarmował o fuszerce. Firma "Domino-Znak" z Lublina, której pracownicy oznaczają miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych malując na nich koperty, dostała zlecenie na os. Stawy. Według naszego Czytelnika robotnicy położyli rzucającą się w oczy niebieską farbę na mokry i zapiaszczony asfalt. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Nie minęło kilka dni, a duże plastry koloru zaczęły "odłazić".

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości