Od pięciu miesięcy władze Dęblina i wykonawca nie może uporać się z błahym problemem. W listopadzie Czytelnik "Twojego Głosu" alarmował o fuszerce. Firma "Domino-Znak" z Lublina, której pracownicy oznaczają miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych malując na nich koperty, dostała zlecenie na os. Stawy. Według naszego Czytelnika robotnicy położyli rzucającą się w oczy niebieską farbę na mokry i zapiaszczony asfalt. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Nie minęło kilka dni, a duże plastry koloru zaczęły "odłazić".
Komentarze