Lotnisko Dęblin wśród mężczyzn oraz Feniks AZS Politechnika Lubelska u kobiet zostali triumfatorami XXI edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki w Rykach
Na drugim miejscu w lidze mężczyzn uplasował się Powiślak Końskowola, na trzecim Set Górzno, a na czwartym AWP Development
W rywalizacji kobiet na drugim miejscu znalazły się siatkarki Jakubowej Izby Ryki, trzecim Dragon Wojcieszków, czwartym UKS 9 Puławy.
MVP IX ALSK. zostały : Dorota Prządka (Jakubowa Izba Ryki) i Katarzyna Oleksińska-Ramian (Feniks AZS Politechnika Lubelska)
MVP XXI ALS Ryki zostali: Jacek Sałajczyk (Lotnisko Dęblin) i Tomasz Kowalczyk (Powiślak Końskowola)
Po raz pierwszy przyznano nagrodę specjalną. Otrzymał ją Marek Turbiasz (Powiślak Końskowola)
Patronami ligi byli:
Dariusz Szczygielski starostwa powiatu ryckiego
Grzegorz Kapusta radny sejmiku województwa lubelskiego
Więcej w papierowym wydaniu Twojego Głosu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze