Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie zaprasza na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się na sali gimnastycznej ZSO. Przewidziany jest koncert oraz licytacja, z której pieniądze zostaną przekazane na rzecz WOŚP.
Początek o godzinie 16:00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze