Funkcjonariusze z ryckiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę z udziałem nietrzeźwego kierowcy. 49-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało w chwili zdarzenia miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd
Oficer dyżurny z Komendy w Rykach przed godziną 19 otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Stryj. Niezwłocznie skierował tam policjantów. Funkcjonariusze rozpytali będących na miejscu zdarzenia mieszkańców gm. Żelechów, którzy zaniepokojeni widokiem auta w rowie zatrzymali się. Natychmiast wezwali pomoc oraz uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę, gdyż wyczuli od niego woń alkoholu a ten chciał kontynuować dalszą jazdę. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 49-letni mężczyzna stracił panowanie na pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, kończąc swą jazdę w zaroślach.Badanie wykazało, iż kierujący ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu.Policjanci przypominają i apelują: prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości bądź po użyciu alkoholu lub innego środka odurzającego to nie tylko naruszenie prawa, ale także skrajna nieodpowiedzialność, która może zakończyć się tragicznie.
(Źródło: lubelska.policja.gov.pl. Tekst: RŻ)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Policjanci moga sa apalowac a wszystkie tumany ktore lubia chlac i tak beda jezdzic po pijaku i zabijac niewinnych ludzi. W koncu gdzies ten czlowiek i z kims pil -i pozwolono mu prowadzic?Wszyscy ktorzy razem imprezuja z kims i pozniej pozwalaja pijanemu prowadzic samochod pownini tak samo odpowiadac ze jego czyny, bo wiedzieli ze ktos jest pijany i nie zrobili nic by zapobiec wypadkowi. Wtedy moze skonczylyby sie wypadki. Bo Polay sa tak durni ze normalne przepisy na nich nie dzialaja.. Jak beda sadzoni jako wspoludzial to moze ograniczy sie ilosc pijanych kierowcow zabijajacyh innych na drogach
Kloczew i okolice to jeżdżą naprute jak worki
Policjanci moga sa apalowac a wszystkie tumany ktore lubia chlac i tak beda jezdzic po pijaku i zabijac niewinnych ludzi. W koncu gdzies ten czlowiek i z kims pil -i pozwolono mu prowadzic?Wszyscy ktorzy razem imprezuja z kims i pozniej pozwalaja pijanemu prowadzic samochod pownini tak samo odpowiadac ze jego czyny, bo wiedzieli ze ktos jest pijany i nie zrobili nic by zapobiec wypadkowi. Wtedy moze skonczylyby sie wypadki. Bo Polay sa tak durni ze normalne przepisy na nich nie dzialaja.. Jak beda sadzoni jako wspoludzial to moze ograniczy sie ilosc pijanych kierowcow zabijajacyh innych na drogach
Kloczew i okolice to jeżdżą naprute jak worki