Maseczki zostaną dostarczone mieszkańcom za pośrednictwem sołtysów, pracowników PGKiM, pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej, druhów OSP.
Urząd miejski w Rykach informuję, że w ciągu kilku najbliższych dni każdy mieszkaniec gminy otrzyma bezpłatnie maseczkę ochronną wielokrotnego użytku. Po każdorazowym użyciu należy ją wyprać z detergentem i wyprasować
Maseczki zostaną dostarczone mieszkańcom za pośrednictwem sołtysów, pracowników PGKiM, pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej, druhów OSP.
Maseczkę będzie można nałożyć wychodząc tylko w uzasadnionych sytuacjach jak: wyjście do sklepu spożywczego, apteki czy do pracy.
- Maseczka nie chroni nas w pełni przed wirusem i nie zwalnia nas z obowiązku kwarantanny. Bądźmy odpowiedzialną społecznością - apeluje Jarosław Żaczek, burmistrz ryk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Może pielęgniarki do szpitala też dostarczą bo brakuje.
Pielęgniarki ze szpitala w Rykach też nie mają maseczek.
Może i gmina puławy niech coś pomyśli zamiast gazetek i święta truskawki zadba o mieszkańców
A diety radnych na maseczki
Radni gminy i powiatu pokazać trzeba że ma się jaja i n
Nie wszystkim mieszkańcom RYK Sołtysi dostarczyli maseczki . Do kogo mam się zgłosić napisać informację ,że nie dostałem Ja i moja rodzina od Sołtysa maseczki . Może mam się prosić o w/w maseczkę ?
Może pielęgniarki do szpitala też dostarczą bo brakuje.
Pielęgniarki ze szpitala w Rykach też nie mają maseczek.
Może i gmina puławy niech coś pomyśli zamiast gazetek i święta truskawki zadba o mieszkańców