Reklama

Niebezpieczna plama ropopochodna na drodze! Interweniowały trzy służby w Sobieszynie

Wieczorna akcja służb ratunkowych w Sobieszynie! W poniedziałek, 31 marca na drodze powiatowej i gminnej doszło do rozlania substancji ropopochodnej. Na miejsce natychmiast zadysponowano OSP KSRG Sobieszyn, PSP Ryki, OSP KSRG Ułęż oraz Policję. Sytuacja była poważna – na śliskiej nawierzchni istniało realne zagrożenie wypadkiem.

Interwencja strażaków i policji w Sobieszynie – co się wydarzyło?

W poniedziałkowy wieczór o godzinie 20:01, Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Rykach zadysponowało jednostki ratownicze do usunięcia plamy substancji ropopochodnej, która pojawiła się na odcinku drogi powiatowej i gminnej w Sobieszynie.

Reklama

Zadanie realizował zastęp z OSP KSRG Sobieszyn, przy wsparciu strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach, OSP KSRG Ułęż, a także Policji, która zabezpieczała miejsce zdarzenia oraz kierowała ruchem.

Dzięki szybkiej i sprawnej akcji, nie doszło do żadnych kolizji ani wypadków, jednak sytuacja przez dłuższy czas stanowiła poważne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/04/2025 08:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości