W Dęblinie na drodze krajowej nr 48 doszło do poważnego zderzenia samochodu osobowego z łosiem. Pojazd marki Skoda prowadzony przez 20-letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego został mocno uszkodzony, ale kierowca nie odniósł obrażeń.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 20:00 na ulicy Kockiej w Dęblinie. Na jezdnię nagle wbiegł łoś, wprost pod nadjeżdżający samochód marki Skoda. Siła uderzenia spowodowała poważne uszkodzenia pojazdu. Kierujący autem 20-latek wyszedł z sytuacji bez obrażeń.
Służby przypominają, że szczególna ostrożność wymagana jest na drogach przebiegających przez tereny leśne, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych. Dzikie zwierzęta, takie jak sarny czy łosie, mogą nagle wtargnąć na jezdnię, powodując poważne zagrożenie dla kierowców i pasażerów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze