Reklama

"Hortex" żegna się z Rykami

Prezes spółki "Polski Ogród" należącej do Grupy Hortex w ubiegłym tygodniu oficjalnie poinformował, że rycki zakład od 1 lipca będzie miał nowego właściciela

Przez ostatnie cztery miesiące blisko 200 pracowników żyło nadzieją, że jeszcze coś się zmieni w sprawie sprzedaży zakładu. W ubiegły czwartek do Ryk przybył prezes spółki Mirosław Graczyk. Spotkał się z przedstawicielami związków zawodowych. Wiadomości, jakie przywiózł nie były po myśli pracowników. 

O tym, co jest przyczyną zmian, jak zareagowali na wieść o sprzedaży pracownicy Hortexu oraz czy mogą spodziewać się zwolnień przeczytacie w obecnym wydaniu "Twojego Głosu". 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości