Reklama

Jan Paweł II patronem Dęblina ?

18/05/2018 14:04
Zarząd dęblińskiego oddziału katolickiego stowarzyszenia Civitas Christiana podjął starania, aby ustanowić patronem i orędownikiem miasta  "Orląt" św. Jana Pawła II.  G łówną rolę w nadaniu patronatu świętego odegrają mieszkańcy miasta oraz władze kościelne. - To właśnie Dębliniacy powinni wypowiedzieć się czy wyrażają swoją aprobatę jako społeczeństwo - mówi Janusz Prządka. Później pozostaną tylko formalności w kurii oraz Watykanie.


O podjętej inicjatywie przeczytacie w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"

 

Tomasz Mikusek
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości