Reklama

Już nie chciał się ukrywać. Poszukiwany listami gończymi zgłosił się na komendę

Mieszkaniec Dęblina przyszedł na komendę i przyznał, że jest poszukiwany. Tego samego dnia trafił do lubelskiego aresztu

W piątek przed południem 27-latek przyszedł na ul. Dolną. W Komendzie Powiatowej Policji w Rykach poinformował dyżurnego, że jest poszukiwany. Informacja została potwierdzona w policyjnych bazach. Mieszkaniec Dęblina od 2018 roku był poszukiwany przez rycki sąd trzema listami gończymi, między innymi za niezatrzymanie pojazdu do kontroli drogowej. 

27-latek najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Jeszcze tego samego dnia trafił do lubelskiej jednostki penitencjarnej.

 

 

 

 

 

źródło KPP Ryki

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Lufa w krzokach - niezalogowany 2021-09-27 11:13:18

    Może bedzie kandydatem na Człowieka Roku Dęblina.Podobnie, jak w stolycy, niejaka marta l.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości