27 uczestników będzie rywalizowało w II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeń i Zespołów Ludowych. Jednym z nich jest Koło Gospodyń Wiejskich w Brzezinach
Plebiscyt na najpopularniejszą wiejską organizację trwa w najlepsze. Każdego dnia na naszym portalu będziemy przedstawiać sylwetkę jednego zespołu ubiegającego się o laury. Kolejność jest przypadkowa. Jako pierwsze przybliżamy panie z Brzezin.
Koło Gospodyń Wiejskich w Brzezinach to młode stażem koło, które łączy ze sobą kilka pokoleń. Kobiety są wulkanami energii. Mają masę talentów i niekończące się pomysłami. Jak same przyznają, ich zaangażowanie wynika z miłości do okolicy, w której żyją od wielu pokoleń. A głównym celem aktywności jest integrowanie lokalnej społeczności i przekazywanie jej swojej energii. W tym celu panie zorganizowały festyn rodzinny oraz podjęły się organizacji dożynek. W przyszłości chcą realizować dalsze swoje pomysły, których mają co niemiara.
Na koło z Brzezin można głosować przy pomocy kuponu z papierowego wydania „Twojego Głosu”. Wycięty oryginalny blankiet należy wypełnić i przesłać lub osobiście dostarczyć do siedziby redakcji przy ul. Szkolnej 1 w Rykach. Ważne, by wyrobić się w terminie do 30 czerwca. Tego dnia kończy się głosowanie. Wyniki plebiscytu poznamy w niedzielę 1 lipca podczas gali finałowej, która odbędzie się na boisku w Rososzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze