Pierwsze spotkanie Klubu, na którym uczestnicy będą mogli nauczyć się lub zgłębić wiedzę na temat robótek ręcznych. Na zajęciach uczyć się będziemy robótek ręcznych od podstaw, dlatego są one przeznaczone dla osób początkujących :)
Zajęcia poprowadzi Beata Jawoszek.
Spotkania odbywać się będą cyklicznie w Kwadracie Artystycznym na ul. Szkolnej 1.
Udział w zajęciach jest bezpłatny, początek o godz. 14:30.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze