Zapraszamy na 4. edycję Kobiecej Niedzieli na Wyspie Wisła w Stężycy
Impreza odbędzie się 26 maja. - To okazja do miłego spędzenia czasu z mamą, przyjaciółką, babcią, córką, czy sąsiadką. Każda z pań znajdzie coś dla siebie - mówi Ewelina Jagiełło, organizator wydarzenia.
Będzie między innymi: strefa relaksu, konsultacje z dietetykiem, darmowe usługi makijażystek i stylistek fryzur, zabiegi pielęgnacyjne, pomoc brafitterki w profesjonalnym doborze bielizny. Do nabycia będzie niepowtarzalna, ręcznie robiona biżuteria, kosmetyki naturalne, również światowych marek oraz zabawki, akcesoria i ubranka dla dzieci.
- Wśród gości rozlosujemy vouchery prezentowe, m.in. na pobyt w Talarii Resort&SPA, makijaż permanentny czy pakiety kosmetyków - zaznacza Jagiełło.
Organizatorzy pamiętają także o potrzebujących. Każdy będzie miał możliwość zarejestrowania się w bazie dawców szpiku kostnego - DKMS. Ważną akcją jest także zbiórka ubrań dla platformy UbraniaDoOddania.pl. Za każdy 1 kg ubrań zostanie przekazana 1 zł na wsparcie akcji zakupu cytobusa Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.
- Kobieca Niedziela to projekt, który stworzyliśmy od zera i chcę powiedzieć, że jesteśmy dumni z wystawców, którzy do nas dołączają - mówi Ewelina Jagiełło. - Tworzymy razem atmosferę współpracy, stwarzamy okazję do nawiązywania nowych kontaktów. Zachęcam do dołączenia do nas i otworzenia się na nowe możliwości - dodaje.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Świetna sprawa ta Kobieca Niedziela, już nie mogę się doczekać :)
super pomysł, będę na targach po raz trzeci i naprawdę polecam ! :D gratuluję organizatorom pomysłu !
Już dziś zapraszam do mojego stoiska m.in. po ozdoby ślubne i bransoletki zaszyfronawe kodem Morse'a! https://www.facebook.com/malebizu/
Świetna sprawa ta Kobieca Niedziela, już nie mogę się doczekać :)
super pomysł, będę na targach po raz trzeci i naprawdę polecam ! :D gratuluję organizatorom pomysłu !
Już dziś zapraszam do mojego stoiska m.in. po ozdoby ślubne i bransoletki zaszyfronawe kodem Morse'a! https://www.facebook.com/malebizu/