Reklama

Kobieta kierująca volkswagenem wymusiła pierwszeństwo. Z samochodem zderzył się motocyklista

Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 13 na drodze krajowej nr 48. Jadący od Moszczanki vw polo skręcał w lewo w kierunku Nowodworu. Nadjeżdżający z naprzeciwka motocykl marki suzuki uderzył w osobówkę

Kobieta skręcająca z drogi kockiej w kierunku Nowodworu wymusiła pierwszeństwo. Prawdopodobnie nie zauważyła nadjeżdżającego z naprzeciwka motocykla. Jadącemu nim mężczyźnie nie udało się wyhamować. Doszło do zderzenia.

Na miejsce wezwano policję i straż. Na szczęście uczestnicy kolizji nie doznali poważnych obrażeń. Motocyklista miał otarcia na rękach.

Policja ustala dokładne przyczyny zdarzenia.

Mundurowi apelują o zachowanie ostrożności na drogach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości