Do zderzenia dwóch samochodów doszło po godz. 10 na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Słowackiego w Rykach
Z relacji świadków zdarzenia wynika, że podróżująca białym Renault, jechała ulicą Słowackiego. Chciała przeciąć Warszawską i dalej podróżować ul. Kościuszki. W momencie kiedy wjechała na skrzyżowanie zderzyła się z Volkswagenem Passatem, którym podróżował w kierunku Lublina mieszkaniec Janowa Lubelskiego.
Na miejscu pracują strażacy, usuwają z jezdni plastikowe elementy rozbitego nadwozia. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nieda się że Słowackiego wjechać w Szkolną przecinają Warszawską
Moze ci co pisza artykul , to nie sa z ryk.
Nie wiem kto pisze artykuły.. ale chyba nie zna ulic w Rykach... Czyżby ten ktoś się teleportował na światła obok kościoła? ????????
Nieda się że Słowackiego wjechać w Szkolną przecinają Warszawską
Moze ci co pisza artykul , to nie sa z ryk.
Nie wiem kto pisze artykuły.. ale chyba nie zna ulic w Rykach... Czyżby ten ktoś się teleportował na światła obok kościoła? ????????