Dziś około godz. 8 na ul. Lubelskiej w Rykach zderzyły się dwa samochody dostawcze. Na szczęście nikt nie ucierpiał
Peugeot partner jechał w kierunku Lublina. - Byliśmy na wiadukcie. Nagle zobaczyliśmy, jak samochód z naprzeciwka jedzie prosto na nas. Mąż na ile mógł zjechał na prawo, do samej barierki - relacjonuje pasażerka peugeota. Niestety nie udało się uniknąć zderzenia.
Na miejsce wezwano straż i policję. Nikt z uczestników zdarzenia nie potrzebował pomocy medycznej.
Przez około godzinę droga była zamknięta. Później ruch odbywał się wahadłowo.
Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji i apelują o zachowanie ostrożności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze