Kwadrat Artystyczny wraz z zespołem Przyjaciele Przedszkola oraz z Organizacją Charytatywną: Budzimy Wiktorię – zwolnieni z teorii, organizują koncert charytatywny, podczas którego zbierane będą środki na leczenie Wiktorii Pieniak. Każdy uczestnik koncertu dostanie numerek, który weźmie udział w losowaniu upominków. Odbędą się również licytacje, z których środki zostaną przekazane Fundacji.
> Wstęp – bilet cegiełka.
> Początek o godzinie 18:00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze