Komenda Powiatowa Policji w Rykach poinformowała, że zakończono poszukiwania zaginionego mieszkańca Dęblina
Kryminalni z ryckiej komendy zakończyli poszukiwania zaginionego pod koniec stycznia tego roku Marcina O. 42-latka. Marcin Osiak wyjechał z Dęblina i kierował się do swojej rodziny w Wielkiej Brytanii
Mężczyzna ostatni raz był widziany 25 stycznia. Wyjechał z Dęblina samochodem wraz z nieznanymi mężczyznami. Miał jechać do Wielkiej Brytanii do swojej rodziny. Dwa dni po wyjeździe 42-latek zadzwonił do swoich bliskich i poinformował, że jest we Francji. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi i nie dojechał do celu swojej podróży. Rodzina zgłosiła na policji zaginięcie mężczyzny. Ruszyły poszukiwania. Po kilku dniach ustalono, że mieszkaniec Dęblina był widziany w miejscowości Villeneuve-d’Ascq w okolicach stacji metra Cite Scientyfique, skąd chciał się dostać na dworzec w Lille.
Kolejne miesiące nie przyniosły odpowiedzi, gdzie jest Marcin O. Dopiero kilka dni temu mężczyznę udało się całego i zdrowego odnaleźć na terenie Francji. Policja zakończyła poszukiwania. - Dziękujemy za udostępnienie informacji na temat zaginięcia i wsparcie medialne jakie Państwo udzielili nam w prowadzonych poszukiwaniach - przesłał komunikat do mediów rzecznik ryckiej policji asp. Łukasz Filipek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze