Reklama

Koniec poszukiwań zaginionego 42-latka

Komenda Powiatowa Policji w Rykach poinformowała, że zakończono poszukiwania zaginionego mieszkańca Dęblina

Kryminalni z ryckiej komendy zakończyli poszukiwania zaginionego pod koniec stycznia tego roku Marcina O. 42-latka. Marcin Osiak wyjechał z Dęblina i kierował się do swojej rodziny w Wielkiej Brytanii

Mężczyzna ostatni raz był widziany 25 stycznia. Wyjechał z Dęblina samochodem wraz z nieznanymi mężczyznami. Miał jechać do Wielkiej Brytanii do swojej rodziny. Dwa dni po wyjeździe 42-latek zadzwonił do swoich bliskich i poinformował, że jest we Francji. Od  tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi i nie dojechał do celu swojej podróży. Rodzina zgłosiła na policji zaginięcie mężczyzny. Ruszyły poszukiwania. Po kilku dniach ustalono, że mieszkaniec Dęblina był widziany w miejscowości Villeneuve-d’Ascq w okolicach stacji metra Cite Scientyfique, skąd chciał się dostać na dworzec w Lille.

Reklama

Kolejne miesiące nie przyniosły odpowiedzi, gdzie jest Marcin O. Dopiero kilka dni temu mężczyznę udało się całego i zdrowego odnaleźć na terenie Francji. Policja zakończyła poszukiwania. - Dziękujemy za udostępnienie informacji na temat zaginięcia i wsparcie medialne jakie Państwo udzielili nam w prowadzonych poszukiwaniach - przesłał komunikat do mediów rzecznik ryckiej policji asp. Łukasz Filipek.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości