Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 24-latki z Ryk

Policja zakończyła poszukiwania za zaginioną mieszkanką Ryk. - Jest cała i zdrowa - informuje asp. sztab. Agnieszka Marchlak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rykach

Poszukiwania trwały od środy. Młoda kobieta wyszła z domu między 12 a 13. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną, ani przyjaciółmi. Najbliżsi zawiadomili policje o zaginięciu. Ruszyły poszukiwania. Policja umieściła wizerunek zaginionej i zwróciła się do ludzi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 24-latki. Dziś rano policjanci z Ryk poinformowali o zakończeniu poszukiwań. Wszystko skończyło się dobrze. Pani Kinga cała i zdrowa. Jest z rodziną. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości