Komenda Powiatowa Policji w Rykach zakończyła poszukiwania 22-letniego studenta z Dęblina. Mężczyzna cały i zdrowy został odnaleziony w Lublinie
Z początkiem października Damian wyjechał do Lublina. Tam studiuje na jednej z uczelni. Wracał do Dęblina na weekendy. Po raz ostatni przyjechał do domu rodzinnego w połowie października. Po weekendzie spędzonym z bliskimi, 17 października wrócił do Lublina. Od tamtej pory kontakt z Damianem był utrudniony, bardzo często nie odbierał telefonu i nie odpisywał na wiadomości. Po raz ostatni rodzinie udało się z nim skontaktować 27 października. 22-latek skarżył się, że jest przemęczony. Później kontakt urwał się całkowicie. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie na policji. Ruszyły poszukiwania. W piątek wieczorem dęblinianin był widziany w okolicach Lidla przy ulicy Białkowskiej Góry w Lublinie. Siedział na walizce. W sobotę rano pracownicy sklepu znaleźli walizkę i torbę. W środku były wszystkie rzeczy osobiste, telefon i dokumenty Damiana.
- Dziś policjanci z Lublina odnaleźli poszukiwanego mężczyzny. Jest cały i zdrowy - informuje asp. sztab. Agnieszka Marchlak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rykach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze