Reklama

Koniec z kompleksami – wskazują w szorty

07/06/2022 09:50

Na słupkach termometrów pojawiają się coraz większe wartości. Musimy przyznać, że bardzo nam to odpowiada. Jednak okazuje się, że nie każda z nas jest z tego w pełni zadowolona. Dlaczego? Wynika to z pewnych kompleksów. Bardzo dużo dziewczyn oraz dorosłych kobiet ma kompleks swoich nóg. Gdy zaczynają się upały, to rzeczywiście mają problem z włożeniem ubrań, w których z jednej strony nie zapocą się, a z drugiej strony będą czuły się naprawdę dobrze. Czy mając grubsze nogi, trzeba rezygnować z szortów? W żadnym wypadku.

Różne fasony szortów damskich

Na rynku znajdziemy naprawdę sporo szortów damskich. Jest w czym wybierać. Niestety kobiety mając spore kompleksy, od razu eliminują wszystkie z nich. Jest to chyba największy błąd, który można popełnić. Mając masywne uda, rzeczywiście należy zrezygnować z bardzo obcisłych szortów, które odsłaniają połowę pośladków. W tego typu szortach wyglądają dobrze jedynie kobiety, które mają figurę niemal idealną. Takich dziewczyn jest niestety niezbyt dużo. 

Zwykle każda na swoich nogach ma coś do ukrycia. Okazuje się, że nawet krótkie spodenki są w stanie, co nieco zasłonić. Jak to możliwe? Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego fasonu. Na przykład kobiety o masywnych udach, powinny stawiać na szorty damskie https://answear.com/k/ona/odziez/szorty, które sięgają samych kolan. Z kolei kobiety z mocno odstającym brzuszkiem, powinny stawiać na spodenki o wysokim stanie. 

Reklama

Gdy nasze nogi są bardzo muskularne, to raczej nie chcemy, aby innym rzucały się one w oczy w pierwszej kolejności. W takim wypadku w pierwszej kolejności stawiamy na spodenki gładkie o jednolitym kolorze. Rezygnujemy ze wzorów, czy też dziur, które nasze nogi znacznie pogrubiają. Pamiętajmy o tym, a unikniemy krepującej wpadki. Poza tym same musimy wiedzieć, w których spodenkach będziemy się rzeczywiście dobrze czuć. 

Sprawdzony fason to połowa sukcesu

Na pewno najtrudniej jest zrobić pierwszy krok i wybrać pierwszy raz spodenki, które okażą się strzałem w dziesiątkę. Czasami jest to naprawdę bardzo wymagające. Pamiętajmy jednak, że każde kolejne zakupy będą już łatwiejsze. Jak to możliwe? Po prostu opieramy się na jednym fasonie. Uda się dzięki temu kupować za każdym razem spodenki, które są idealnie dobrane. 

Reklama

Pomimo nieidealnej figury, można w spodenkach krótkich wyglądać przepięknie. Jest to jak najbardziej możliwe. Pamiętajmy o tym, aby bawić się modą. Mając nie do końca piękne nogi, to róbmy, co możemy, aby do nich nie przykuwać uwagi. Postawmy na zwariowaną bluzkę. Wówczas mamy pewność, że to na naszych górnych częściach ciała pojawi się wzrok mijających nas osób.

Jest to naprawdę świetna porada, z której warto skorzystać. Przekazują ją stylistki podczas wspólnych zakupów. Najważniejsze jest jednak to, aby uwierzyć w to, że możemy wyglądać pięknie, nawet gdy mamy kilka kilogramów za dużo. Każda kobieta jest piękna. Pokażmy to wszystkim i nie zachowujmy się niczym szare myszki. Szczególnie właśnie w lecie warto zaszaleć. Od razu poprawi się nam humor.

Reklama

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/05/2024 10:09
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości