Reklama

Leopoldów: Napadł z nożem na ekspedientkę

Młody napastnik upatrzył sobie sklep przy ul. Drozdowskiego

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed południem w Leopoldowie. Młody mężczyzna wszedł do sklepu " U Bernarda". Od razu zaszedł za ladę. Idąc w stronę kasy zabrał kilka paczek papierosów. W tym czasie w sklepie obsługiwały dwie ekspedientki. W kierunku jednej z nich wyciągnął nóż. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że z szuflady zabrał 600 zł. 

Od razu po jego wyjściu została powiadomiona policja. Funkcjonariusze odnaleźli napastnika w barze "U Bajana". Został zakuty w kajdanki i przewieziony na komendę w Rykach.

Reklama

Do sprawy wrócimy

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Krulik - niezalogowany 2021-01-05 15:56:06

    U Bajana i wszystko jasne :-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Maniek - niezalogowany 2021-01-05 16:49:50

    A to bary są otwarte? ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Andre - niezalogowany 2021-01-06 09:55:01

    Profilaktycznie, zanim trafił na komendę, powinien się kilka razy przewrócić: na chodniku, ulicy, schodach...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości