Lubelski Oddział Stowarzyszenia Muzealników Polskich oraz Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie zapraszają do udziału w inauguracyjnym spotkaniu z cyklu Lubelskie forum muzealne. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godzinie 11:00 w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, ul. Lotników Polskich 1. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze