Reklama

Lubelskie: Trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem

- Na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - mówi Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego

"Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:

- kobiety w przedziale wiekowym 0-20 lat z powiatu tomaszowskiego,

- kobiety w przedziale wiekowym 21-40 lat z powiatu tomaszowskiego,

- kobiety w przedziale wiekowym 21-40 lat z Zamościa.

Jak zaznacza Agnieszka Strzępka, wszystkie osoby są w stanie dobrym i miały styczność z przypadkiem potwierdzonym. Do tej pory na terenie naszego województwa odnotowano 383 przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 14 osób, a wyzdrowiało 233.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości