- Na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - mówi Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego
"Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:
- kobiety w przedziale wiekowym 0-20 lat z powiatu tomaszowskiego,
- kobiety w przedziale wiekowym 21-40 lat z powiatu tomaszowskiego,
- kobiety w przedziale wiekowym 21-40 lat z Zamościa.
Jak zaznacza Agnieszka Strzępka, wszystkie osoby są w stanie dobrym i miały styczność z przypadkiem potwierdzonym. Do tej pory na terenie naszego województwa odnotowano 383 przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 14 osób, a wyzdrowiało 233.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze