Reklama

Małgorzata Beczek. Koncert premierowy w Rykach

"Panie i Panowie, gramy koncert! Tak, graMY. Ja i prawdziwy, żywy zespół - złożony z najlepszych muzyków, jakich znam" - pisze na swoim profilu facebookowym Małgorzata Beczek

Pochodzę z Ryk i tu jest mój dom. Swój pierwszy koncert... dam w domu. Czekałam na tę chwilę wiele lat i mam nadzieję, że przybędziecie licznie, by wesprzeć nas i posłuchać premierowo nowych utworów, a także kilku coverów w naszej interpretacji. Będzie klimatycznie, rockowo, balladowo, nostalgicznie - a przede wszystkim - pierwszy raz na żywo.

Iglo Gp, Luka Hamer, Kamil Korzeniowski i Wiktor Byszewski  - to Panowie, dzięki którym moje niesłyszane dotychczas piosenki - zyskają nowe życie. Razem wyciągnęliśmy z szuflady i poskładaliśmy je na nowo - w całość. W całość, którą będzie można usłyszeć, dotknąć, powąchać, poczuć - na żywo - już 27 września (piątek) w ryckim Kwadracie Artystycznym. A konkretniej... na scenie plenerowej.

Reklama

Kwadrat Artystyczny
Data: 27 września
Start: godzina 20:00
Wstęp: wolny
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/479111382636098/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości