Kandydatka na urząd prezydenta RP spotka się z mieszkańcami powiatu ryckiego dziś (9 marca) w Lubelskiej Wyższej Szkole w Rykach (ul. Warszawska 3B). Otwarte spotkanie zaplanowano na godz. 15:30
Małgorzata Kidawa-Błońska (62 l.) w polityce jest od prawie 20 lat. Jak sama przyznaje, jej wielkim politycznym sukcesem było przyjęcie ustawy o in vitro. W ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskała mandat posła zdobywając 416 tys. głosów.
Z wykształcenia jest socjologiem, z zawodu producentem filmowym.
W wyborach prezydenckich, które odbędą się 10 maja, reprezentuje środowisko Koalicji Obywatelskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Z zawodu akurat to jest chyba darmozjadem(zawodowy poseł) a nie producentem.
Do realista.... a Duda kim jest z zawodu ? Wczoraj pokazał faka wszyskim chorym na raka :(
Brawo Pani Prezydent ! Ma Pani nasz głos!
I po co ta kobiecina tu przyjedzie na ta prowincje? Przeciez to miasteczko to miasto ciemnoty i zabobonow i zwoleninkow PIS.... I z kim ona mialaby tu dyskutowac jak mieszkancy ani kultury, ani oglady- wierza w zabobony i mzonki a nie w to co naukowo udowodnione. Przeciez to zascianek gdzie ciemnota kroluje. Wiadoma Duda nie musi tu przyjezdzac bo jego elektorat po zawodowce i podstawowce, i post komunistyczni nauczyciele stoja za nim murem i wierza we wszystkie jego obiecaniki.
Może trochę kultury i ogłady, bo obrażasz mieszkańców miasta, którzy nic Ci nie zawinili.
Jak możesz tak traktować ludzi, bo mają inne poglądy polityczne? Strasznie jesteś tolerancyjny.
gość stwierdził że tu jest ciemnota i zwolennicy pisu , to powiem ci gościu że zwolennicy pisu ale nie własnego . ????? w wyborach parlamentarnych oddali bardzo dużo głosów na innych z pisu niż swoich z pisu , taki to ich patriotyzm pisowski. I w tych prezydenckich też rak będzie zagłosują na pis a zakreślą ina listach innych .
GOSC piszesz o ciemnocie w miescinie I obrazasz nas wszystkich I oto taki obraz polak polakowi wilkiem .
Jech ona wypied.z ryk na nie nie dama głos nania złodzieje PO.
złodzieje PIS chciałeś napisać
Do1234 - twoj komentarz to dowod na to, ze PISowcy zadnego wyksztalcenia nie maja...."Braki w uzebieniu jak braki w wyksztalceniu sa widoczne kiedy ktos otwiera usta". A w twoim przypadku jeszcze jedno powiedzienie sie sprawdza: "Kiedys tylko rodzina wiedziala ze ma idiote w domu teraz dzieki internetowi o istnieniu idioty wie caly swiat".
Marianek to tylko dowodzi ze PISowcy sa jednak idiotami, skoro wola glosowac na kogos kogo nie znaja i nic nie zrobi dla ich gminy niz na swojego. To tez pokazuje jaka jest skala zawisci bo to ze nie glosuja na swojego swiadczy tez o tym, ze robi wszystko zeby ich znajomy bron boze nie dorobil sie na polityce, zeby ich znajomemy nie bylo bron boze lepiej niz im.... Typowe PISowskie zachowanie, typowa pisowska cecha: zawiesc i zazdrosc
zastanów sie PISowcu ile kupiłeś za 100zł kiedyś a teraz??? tak sie kończy rozdawnictwo i kupowanie głosów za pieniadze obietnice i tak wygladają nieodpowiedzialne rządy. A koniec może być jak po Gierku .
Gość 2020-03-09 11:06:13: Zastanawiam się skąd u pana(i) taka pogarda dla mieszkańców Ryk.Być może wynika to z braków edukacyjnych(ortografia poniżej normy,brak znaków przestankowych, nieużywanie liter języka polskiego).Lepiej byłoby, zamiast obrażać innych, pochwalić się swoimi osiągnięciami życiowymi.
to nie pogarda tylko , real sytuacji wiekszości wschodnich miejsc w PL
"I po co ta kobiecina tu przyjedzie na ta prowincje? Przeciez to miasteczko to miasto ciemnoty i zabobonow i zwoleninkow PIS.... I z kim ona mialaby tu dyskutowac jak mieszkancy ani kultury, ani oglady- wierza w zabobony i mzonki a nie w to co naukowo udowodnione. Przeciez to zascianek gdzie ciemnota kroluje. Wiadoma Duda nie musi tu przyjezdzac bo jego elektorat po zawodowce i podstawowce, i post komunistyczni nauczyciele stoja za nim murem i wierza we wszystkie jego obiecaniki. "
Obiecanki innych na pewno są lepsze. Sam jesteś zaścianek i zadufany w sobie
Ta ściera niech się tu nie pokazuje bo wstyd won z tąd zdradziecka babo.
Z zawodu akurat to jest chyba darmozjadem(zawodowy poseł) a nie producentem.
Do realista.... a Duda kim jest z zawodu ? Wczoraj pokazał faka wszyskim chorym na raka :(
Brawo Pani Prezydent ! Ma Pani nasz głos!
I po co ta kobiecina tu przyjedzie na ta prowincje? Przeciez to miasteczko to miasto ciemnoty i zabobonow i zwoleninkow PIS.... I z kim ona mialaby tu dyskutowac jak mieszkancy ani kultury, ani oglady- wierza w zabobony i mzonki a nie w to co naukowo udowodnione. Przeciez to zascianek gdzie ciemnota kroluje. Wiadoma Duda nie musi tu przyjezdzac bo jego elektorat po zawodowce i podstawowce, i post komunistyczni nauczyciele stoja za nim murem i wierza we wszystkie jego obiecaniki.