Reklama

Martwy mężczyzna w stawie

Ciało zostało znalezione w punkcie czerpania w Starym Zadybiu

Zwłoki dziś rano odkrył mieszkaniec Ryk, który wracał z Żelechowa. Natychmiast zawiadomił policję. Na miejscu pojawili się również strażacy oraz ratownicy medyczni. Niestety na pomoc było za późno. Według relacji świadków, ciało mężczyzny oraz twarz było już mocno zmienione. Jak na razie nie zidentyfikowano topielca.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" w najbliższą środę.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-08-08 15:06:39

    Szkoda. Czy to samobójstwo? Teraz to coraz częstsze. Dobra zmiana.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Krystyna - niezalogowany 2019-08-08 17:46:46

    A co ma do tego dobra zmiana ? Czy to był polityk ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gośćxx - niezalogowany 2019-08-08 22:31:32

    To napewno zawiedziony członek KOD

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości