Ciało zostało znalezione w punkcie czerpania w Starym Zadybiu
Zwłoki dziś rano odkrył mieszkaniec Ryk, który wracał z Żelechowa. Natychmiast zawiadomił policję. Na miejscu pojawili się również strażacy oraz ratownicy medyczni. Niestety na pomoc było za późno. Według relacji świadków, ciało mężczyzny oraz twarz było już mocno zmienione. Jak na razie nie zidentyfikowano topielca.
Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" w najbliższą środę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Szkoda. Czy to samobójstwo? Teraz to coraz częstsze. Dobra zmiana.
A co ma do tego dobra zmiana ? Czy to był polityk ?
To napewno zawiedziony członek KOD
Naprawdę czy inaczej nie można? Czy każdy komentarz musi z być związany z polityką.
Może więcej empatii w komentarzach.Jak twardzi to do wojska, a nie w rurkach śmigać.
Ten pan pil rano jeszcze pod sklepem na przeciwko skrętu do Ulmera i mowil ze sie utopi z tego co zasłyszałem
proponuję uszanować czyjąś tragedię a Pan........ z tego co zasłyszałem o nierozgłaszanie niepotwierdzonych informacji.
Szkoda. Czy to samobójstwo? Teraz to coraz częstsze. Dobra zmiana.
A co ma do tego dobra zmiana ? Czy to był polityk ?
To napewno zawiedziony członek KOD