Agnieszka Kawka została powołana na stanowiska dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej
Taką decyzje podjął wójt Krzysztof Olszak. - Dziękuję za taką szansę i mam nadzieję, że sprostam temu zadaniu - mówi dyrektor. Kawka ma nadzieję, że miejsce będzie przyciągać więcej osób i stanie się centrum lokalnej kultury. - Chciałabym żeby spotykało się tutaj jak najwięcej osób młodych i starszych. Zachęcamy mieszkańców do współpracy- mówi. - W placówce potrzebny też będzie niewielki remont. - Chodzi o odmalowanie ścian. Być może uda się to zrobić w wakacje - kończy dyrektor. Więcej można przeczytać w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Komentarze