Reklama

Młodzi artyści z Ryk zdobywają nagrody w konkursie plastycznym o Holokauście! Oto wyniki!

Konkurs plastyczny "Holokaust oczami młodego człowieka" w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach zakończony. Młodzi artyści z tej szkoły udowodnili, że historia jest nie tylko tematem do nauki, ale także inspiracją do wyrażenia głębokich emocji przez sztukę. Kto zdobył najwyższe miejsca?

W konkursie plastycznym zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach, uczniowie rywalizowali, prezentując swoje wyobrażenia o Holokauście. I miejsce zdobyła Karina Kaczmarczyk z klasy 1a, II miejsce przypadło Julii Konras z klasy 3b, a III miejsce ex aequo otrzymały Julia Polak, Wiktoria Cuch oraz Zuzanna Jurzysta z klasy 3c.

Organizatorzy konkursu nie zapomnieli również o innych uczestnikach, którzy wykazali się wyjątkową wrażliwością artystyczną. Wyróżnienia zdobyli Karolina Marek z klasy 1a, Julia Jóźwiak z klasy 3a oraz Lena Bryczek z klasy 2a.


Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Rykach, a wręczała je wicestarosta, p. Monika Kośmińska. Uczniowie i opiekunowie mogli liczyć na cenne nagrody oraz ogromne uznanie ze strony lokalnej społeczności.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/02/2025 11:52
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości