Reklama

Młodzież z Dęblina podbija podium biegów ulicznych w Kocku! Karp nagrodą za zwycięstwo

ZSZ nr 2 w Dęblinie nie daje szans konkurencji! Uczniowie szkoły odnieśli spektakularny sukces podczas XXX jubileuszowych Biegów Ulicznych pamięci generała Franciszka Kleeberga w Kocku. W kategorii szkół ponadpodstawowych dziewczyny z MULKS Libero ZSZ nr 2 w Dęblinie zajęły wszystkie miejsca na podium!

Na najwyższym stopniu podium stanęła Julia Skorża, która nie tylko zdobyła złoty medal, ale również niezwykłą nagrodę – żywego karpia z miejscowego gospodarstwa rybackiego. To oryginalne trofeum wzbudziło wiele emocji, a Julia nie kryła zaskoczenia, odbierając nagrodę.

Na drugim miejscu uplasowała się Wiktoria Chabros, a brązowy medal powędrował do Julii Micek. Niewiele zabrakło, aby czwarta zawodniczka z ZSZ nr 2, Grażyna Wojdat, również stanęła na podium – ostatecznie zajęła piątą pozycję.

W kategorii chłopców trzecie miejsce wywalczył Jakub Kujda, który także zdobył pamiątkowy medal oraz nagrody.

Reklama

Za zdobycie miejsc 1-3 zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i cennymi nagrodami. Emocje sięgały zenitu, a rywalizacja była zacięta, jednak to młodzi sportowcy z Dęblina zdominowali tegoroczne zawody. Gratulacje dla całej ekipy!

CZYTAJ: eradzyn.pl, lukow.tvturyki.pltudeblin.plegarwolin.pl 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/10/2024 14:42
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości