Monika Romaszko zawodniczka Agrosu Zamość wspólnie z Dorotą Puzio, Martą Zimną i Magdaleną Niemczyk zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy w sztafecie 4x100 metrów.
ME odbyły się w Tallinie (Estonia) w dniach 15-18 lipca 2021
Polska sztafeta w składzie, której znalazła się pochodząca z Ułęża absolwentka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Rykach, wywalczyła brąz z czasem 44.79. Lepsze okazały się tylko Brytyjki (44.62) i Niemki (44.68).
Więcej o występach Moniki Romaszko na ME w kolejnym numerze Twojego Głosu.
Ponadto w TG znajdziecie Państwo informacje jakie medale Romaszko zdobyła na Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Lublinie w dniach 2-4 lipca 2021, a także uzyskacie odpowiedź czy Monika pojedzie na Mistrzostwa Świata do Nairobi w Kenii. Te odbędą się w dniach 17-22 sierpnia.
Zapraszam do lektury. Mariusz Nastalski
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze