Reklama

Monika Romaszko brązową medalistką Mistrzostw Europy U 20

Monika Romaszko zawodniczka Agrosu Zamość wspólnie z Dorotą Puzio, Martą Zimną i Magdaleną Niemczyk zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy w sztafecie 4x100 metrów.

ME odbyły się w Tallinie (Estonia) w dniach 15-18 lipca 2021

Polska sztafeta w składzie, której znalazła się  pochodząca z Ułęża absolwentka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Rykach, wywalczyła brąz z czasem 44.79. Lepsze okazały się tylko Brytyjki (44.62) i Niemki (44.68).
Więcej o występach Moniki Romaszko na ME w kolejnym numerze Twojego Głosu.

Ponadto w TG znajdziecie Państwo informacje jakie medale Romaszko zdobyła na Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Lublinie w dniach 2-4 lipca 2021, a także uzyskacie odpowiedź czy Monika pojedzie na Mistrzostwa Świata do Nairobi w Kenii. Te odbędą się w dniach 17-22 sierpnia.

Reklama

Zapraszam do lektury. Mariusz Nastalski

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości