Wyspa Wisła w Stężycy zaprasza wszystkich miłośników zimowych kąpieli na wspólne morsowanie. Podczas tego wydarzenia zbierane będą pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po wspólnej kąpieli przewidziane jest ognisko ze smażeniem kiełbasek.
Start o godzinie 13:30 na Wyspie Wisła w Stężycy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze