Reklama

Motopalma w Garbatce-Zbyczynie. Zakończenie sezonu motocyklowego przy ognisku i muzyce

Miłośnicy motocykli spotkają się w Garbatce-Zbyczynie na wydarzeniu Motopalma, które odbędzie się 20 września. Organizatorzy przygotowali atrakcje przy ognisku, muzykę oraz wspólną integrację.

Motopalma 2025 w Garbatce-Zbyczynie

Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 na terenie Garbatki-Zbyczyna 1. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie jedzenia i picia, a dla uczestników dostępne będzie również pole namiotowe.

Za organizację odpowiadają Free Wings MC Poland Support 81 oraz Stowarzyszenie Moto Dęblin. Udział w wydarzeniu odbywa się na zasadzie „wstęp co łaska”. Dodatkowych informacji udzielają organizatorzy pod numerem telefonu: 537 781 211.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości