Miłośnicy motocykli spotkają się w Garbatce-Zbyczynie na wydarzeniu Motopalma, które odbędzie się 20 września. Organizatorzy przygotowali atrakcje przy ognisku, muzykę oraz wspólną integrację.
Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 na terenie Garbatki-Zbyczyna 1. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie jedzenia i picia, a dla uczestników dostępne będzie również pole namiotowe.
Za organizację odpowiadają Free Wings MC Poland Support 81 oraz Stowarzyszenie Moto Dęblin. Udział w wydarzeniu odbywa się na zasadzie „wstęp co łaska”. Dodatkowych informacji udzielają organizatorzy pod numerem telefonu: 537 781 211.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze