Reklama

Mundury splamione kradzionym paliwem. 18 żołnierzy zatrzymanych

04/01/2019 14:16
Żołnierze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii zatrzymali 18 żołnierzy z 2 Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Mińska Mazowieckiego (2GPR). Zatrzymania w dniach 19-20 grudnia miały związek z podejrzeniem o kradzież paliwa wojskowego. Jak nieoficjalnie dowiedział się "Twój Głos", w samym Dęblinie zatrzymano ośmiu mundurowych.

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia udało nam się ustalić, że szajka wyprowadziła z wojskowej jednostki w Mińsku Mazowieckim co najmniej 15 tys. litrów oleju napędowego.  - Wskazuje na to materiał dowodowy i ujawnione przy zatrzymanych paliwo - poinformował w krótkim komunikacie prasowym ppłk. Artur Karpienko, rzecznik żandarmerii.

Tylko na jednej z dęblińskich posesji znaleziono co najmniej 10 tys. litrów paliwa

 

Więcej w aktualnym Wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości