Reklama

Na przejeździe ma być bezpieczniej

24/04/2018 08:35
- Po to tu jesteśmy - oznajmia Andrzej Matysiewicz. Dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie osobiście przyjechał do Leopoldowa, żeby zapoznać się z problemem


Pod koniec marca ma jego biurko trafiła petycja. Podpisało się pod nią 455 osób. Mieszkańcy zwracają uwagę na niebezpieczny przejazd kolejowy przecinający drogę powiatową Ryki-Grabów Szlachecki. Wszystko w sąsiedztwie szkoły. - Nie może być tak, że przy samej szkole mamy przejazd bez zapór. To niebezpieczeństwo dla dzieci - uważa Robert Bany, mieszkaniec Leopoldowa. Pracuje w straży i nieraz widział skutki zdarzeń w takich miejscach.

O tym czy bezpieczeństwo na przejeździe w Leopoldowie się poprawi przeczytacie w jutrzejszym wydaniu "Twojego Głosu"

 

 

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości