Burmistrz Miasta Dęblin oraz Przewodniczący Rady Miasta Dęblin zapraszają wszystkich mieszkańców na obchody Narodowego Święta Niepodległości.
W programie obchodów m. in.: złożenie kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości, Msza Święta, koncert Orkiestry Wojskowej oraz Uroczysty Apel. Początek o godzinie 9:00 na placu przed Ratuszem Miejskim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze