Reklama

Nasi najlepsi na igrzyskach

Po zwycięstwie w igrzyskach letnich w Krasnobrodzie, drużyna z powiatu ryckiego liczyła na taki sam wynik na hali

Udało się. Podczas VI Halowych Igrzysk Seniorów w Łęcznej reprezentanci naszego powiatu nie mieli sobie równych. Drużynowo zajęli I miejsce. Zawody rozegrano w 15 konkurencjach - indywidualnych i drużynowych. Początek zawodów nie był dla nich zbyt udany ale później było o wiele lepiej. Sygnał do walki dali ekipie siatkarze. Złote medale zdobyte przez nich, po zwycięstwie nad Świdnikiem w finale zmobilizowały cały zespół. Drużyna w składzie: Tomasz Jaśkowski, Czesław Długoń, Mariusz Kłos i Dariusz Makowski wypadła znakomicie.Kolejna ekipa samorządowców w składzie: Dariusz Cenkiel, Hanna Czerska Gąsiewska i Grzegorz Kapusta wygrali czwórbój samorządowców. Kolejne złoto dorzuciły kobiety w sztafecie na hulajnodze (Agata Warowna, Ewa Lipska, Hanna Prokocka, Elżbieta Kruk). Złoto na hulajnodze zdobyła też męska drużyna w składzie: Dariusz Cenkiel, Artur Pacholski, Mariusz Śliwiński i Dariusz Piwoński). Świetny występ zanotował także Andrzej Głodek, który wygrał turniej tenisa stołowego. Srebrne medale zdobyły Hanna Warowna w tenisie stołowym i Agata Warowna w corn hole. W rzucie lotką do tarczy Artur Pacholski również był drugi.Drugie miejsce zdobyły także panie w rzutach piłki do kosza  Hanna Warowna, Elżbieta Kruk i Agata Warowna).

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości